Smycze reklamowe z USB

smycze reklamowe

smycze reklamowe

Pamięć przenośna w postaci USB czy inaczej mówiąc pendriv jest bardzo modna w XXI wieku, ponieważ takie małe urządzenia a tyle może ciekawych rzeczy przenieś z jednego sprzętu na drugi. wszystko jednak zależy od pojemności danego urządzenia, jedne mają większe pojemności a drugie zaś mniejsze. Jedni potrzebują małą ilość niektórzy większą, ale wszystko ma swoją cenę czym większa pojemność tym są one droższe. Służy nie tylko do przenoszenia filmów czy wiadomości, ale także do słuchania muzyki czy przy pomocy naprawy mechanizmu komputerowego.Więc jak widzimy pamięć tego typu jest bardzo przydatna nawet taka mała. Warto mieć ją zawsze przy sobie, dlatego smycze reklamowe z USB są bardzo świetnym pomysłem. Powiązanie reklamy z czymś pożytecznym w naszych czasach na pewno będzie dobrze widziane przez klientów. Jest to smycz w której oprócz paska materiału na którym jest reklama będzie się znajdować pamięć USB, którą będziemy mogli zawsze mieć przy sobie przy kluczach czy telefonie.

Smycze reklamowe mogą mieć takie pamięć wbudowane aż do 16 Gb jest to bardzo duża pojemność, a umieszczona w miejscu w którym nie jest prawie w ogóle widoczna. Coś małego  atak potrafi cieszyć. Reklama powiązana z przyjemnością to dobry lecz niestety dosyć drogi promocyjny pomysł. Ceny jak wspomniałam zależą od pojemności, którą można zgrać w pamięci.

Do takich smyczy najlepiej używać tylko pojemności 1 gb nie większą, ponieważ ona jest już wystarczalna na pliki muzyczne czy kilka dokumentów, a jak ktoś chce więcej to kupi sobie większą osobną pamięć taką przenośną. smycze reklamowe są znane nam od dłuższego czasu, popularne w świecie dorosłych i dzieci. Dzięki takiej smyczy pamięć przenośną nie będzie można tak szybko zapodziać a jak już zaginie nam to łatwo będzie ją odnaleźć. Takie małe produkty nawet ciężko znaleźć w damskiej torebce a co dopiero w torbie czy plecaku, dlatego warto łączyć produkty małe z takimi smyczami. Ładna ozdobna, czy z zdjęciem dziecka na pewno fajnie będzie się prezentować wszędzie.

Tagi: , , ,

© 2016 - 2020 e-tv-internet.pl