Kubki z nadrukiem- niestandardowej wielkości

Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Takie elementy jakimi są na przykład kubki doskonale nadają się na najróżniejsze akcje promocyjne. Nie mniej jednak w błędzie są osoby, które uważają, że można je przygotowywać jedynie w tradycyjnym kształcie czy wielkości. Co więcej, wykorzystać można je nie tylko do promocji zmiennych napoi, kawy czy herbaty. Wszystko jednak zależy przede wszystkim od tego jakiej będą te gadżety promocyjne wielkości. Tak na przykład producent zupek błyskawicznych także może wykorzystać właśnie ten rodzaj gadżetów reklamowych do wypromowania swoich produktów i marki. Pod warunkiem oczywiście, że gadżet zostanie uprzednio dobrze do promocji przygotowany.Chodzi przede wszystkim o wielkość, jaką kubki z nadrukiem będą miały. Jeśli producentowi zupek błyskawicznych zależy na tym, by gadżet reklamowy był przez konsumenta wykorzystany do spożywania jego produktów to wielkość kubka musi być przystosowana do takiego artykułu spożywczego.  Nie mniej jednak równie istotne jest to, czy sam kubek jest wygodny w obsłudze. Chodzi tutaj przede wszystkim o jego ciężar, uchwyt oraz faktyczną wielkość. Nie ma co w takiej sytuacji zbyt przesadnie formować gadżetu reklamowego, by nadal był poręczny i funkcjonalny.

Zatem kubki z nadrukiem w takiej sytuacji powinny być jedynie takiej wielkości, jaką potrzeba do tego, by dany produkt spożywczy skonsumować. Oczywiście tworząc wielkość kubka reklamowego nie można zapominać o nadrukach, jakie się koniecznie muszą na nim znaleźć.

Najczęściej kubki z nadrukiem, które reklamują zupki błyskawiczne mają napisy związane z producentem zupek błyskawicznych, a także można na nim umieścić nazwy wszystkich dostępnych zupek. Co więcej, w takiej sytuacji z pewnością ciekawie prezentować się będą również gadżety reklamowe, na których nadrukowane są elementy związane na przykład właśnie z zupkami. Zatem można ułożyć na kubku wzór z makaronu, warzywa czy inne produktów wykorzystanych do produkcie zupek. Dzięki temu gadżet będzie nie tylko funkcjonalny, ale ciekawy wizualnie.

Tagi: , ,

© 2016 - 2020 e-tv-internet.pl