Balony z nadrukiem – reklama w wielkim stylu

Balony z nadrukiem

Balony z nadrukiem

Balon reklamowy to reklama przez duże R. Bo balon stacjonarny, który może mieć kilka metrów wysokości i kilka metrów średnicy robi piorunujące wrażenie. Zwrócenie uwagi klienta na gadżet reklamowy (i na napis na nim) to duży sukces. Dobierz więc rozmiar, kolor, kształt i materiał tak, by dmuchana reklama była idealnie dopasowana do profilu Twojej firmy. Bądź widoczny i w dzień i w nocy, na każdej imprezie plenerowej i na każdym placu. I nie martw się, wbrew pozorom balon po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca.

Widoczny z daleka

Trójwymiarowe reklamy wzbudzają zainteresowanie i pozytywne odczucia. Dlatego balony z nadrukiem są celnym strzałem reklamowym. W pasażach handlowych, galeriach handlowych, gdzie sklepów i punktów usługowych jest dużo, balon reklamowy to znakomita okazja do zwrócenia uwagi klienta i zaproszenia go do naszej firmy. Balony reklamowe widać już z daleka. Zobaczą ją przechodnie na ulicy i kierowcy, jadący samochodem. Postaw na oryginalny kształt i wyrazisty kolor, dopasowany do barw Twojej marki.

Balon dopasowany

Dobierz wysokość, średnicę i średnicę podstawy do miejsca, w którym ulokujesz swoje balony z nadrukiem. Zadbaj, by rozmiar nadruku był dla Ciebie satysfakcjonujący. Materiał też jest ważny. Odporne na mróz, wiatr, a może promieniowanie ultrafioletowe? Balony, które będą umieszczone na świeżym powietrzu (na przykład na dachu lub ulicy) wymagają trwalszej i bardziej odpornej na warunki atmosferyczne powłoki. Stabilność takiemu gadżetowi zapewnią liny stabilizujące. Są one przytwierdzone do podłoża hakami, a powietrze do środka wprowadza specjalna dmuchawa.

Mobilny i trwały

balony z nadrukiem są sprzętem przenośnym. Możemy je użytkować w różnych miejscach. Do ich transportu wystarczy samochód osobowy. Mobilność to niewątpliwie zaleta tych balonów. Kolejną dobrą stroną ich posiadania jest długa żywotność. Są trwałe, mogą służyć naszej firmie kilka lat. Nie sprawiają kłopotów w utrzymaniu czystości. Nie zapominajmy o tym, negocjując cenę. Taki wydatek z pewnością się zwróci.

Tagi: , , ,

© 2016 - 2020 e-tv-internet.pl